Ta kontakt i dag.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Kristoffer Stensheim
Daglig leder
962 32 429
kristoffer@hey-ho.no
Jeg er utålmodig. Og opptatt av å konkretisere, alltid ha de beste folkene og bygge et helhetlig, slagkraftig team.
Are Sleveland
Partner og Senior UX designer
412 34 128
are@hey-ho.no
Jeg gjør selskaper synlige og tilgjengelige på skjerm.
Marit Wang Tveit
Rådgiver
934 88 824
marit@hey-ho.no
Jeg sørger for at gode ideer blir til konkret handling i markedet – til riktig kvalitet, riktig tid og riktig pris.
Hilde Fiskaa Willumsen
Prosjektleder/Planner
951 35 703
hilde@hey-ho.no
Svein F. Hestvaag
Tekstforfatter
901 69 160
svein@hey-ho.no
Jeg forteller historier som får leseren med på jakten – og fanger poenget raskt.
Maren Dreggevik
Designer
928 16 697
maren@hey-ho.no
Jeg setter liv til ideer gjennom visuelle konsepter som kommuniserer, inspirerer og fengsler.
Solveig Olsen
Designer
922 16 109
solveig.olsen@hey-ho.no
Bjarne Uldal
Partner og styreleder
915 47 653
bjarne@hey-ho.no
Jeg er ganske enkelt opptatt av hvordan våre kunder får mer business. Stikkord er smartere løsninger, mer innovative produkter, mer treffsikker kommunikasjon.
Lotte Klittby
Prosjektleder
466 11 966
lotte@hey-ho.no
Jeg jobber med generell administrasjon og fakturering etter svensk tilnærming: Penger skal ut og ikke minst inn.

Nye kunder

Har du noe vi kan hjelpe deg med? Ta kontakt!

post@hey-ho.no

Jobb hos oss

Vi er alltid på utkikk etter talenter som ønsker å jobbe hos oss. Ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat.

jobb@hey-ho.no

Besøk oss

Vi holder til i Oransjeriet, Avaldsnesgata 95a i Stavanger Øst.

Se kart